Przedstawiciel Handlowy

GRASP24.PL Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Od: GRASP24.PL Sp. z o.o
Miejsce pracy: Warszawa

GRASP Drukarnia Sp. z o.o.

Firma z branży Poligraficzno - Reklamowej poszukuje osoby do pracy na terenie Warszawy na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Telefoniczny kontakt z klientem, przestawienie usług firmy

- Przygotowywanie ofert handlowych

- Opieka handlowa i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowo pozyskanymi klientami

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych

- Samodzielność i kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków

- Umiejętność współpracy i dobra organizacja własnego czasu pracy

- Zdolność szybkiego uczenia się i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej lub reklamowej

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagradzania

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w energicznym i zgranym zespole

- Szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego

- Pracę na umowę - zlecenie w okresie próbnym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".