Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka niemieckiego

PROFILNET Piotr Lichota

Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma PROFILNET poszukuje przedstawiciela handlowego z biegłą znajomością języka niemieckiego.

Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego;
- wykształcenie min.średnie;
- doświadczenia we współpracy z klientami zagranicznymi;
- mile widziane doświadczenia w branży stolarki otworowej lub budowlanej,
najlepiej zdobytego na rynku niemieckim lub austriackim;
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych;
- samodzielność, zaangażowania, uczciwości, sumienności;
- prawo jazdy kat.B ;

Główne zadania:
- pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec i/lub Austrii;
- obsługa obecnych klientów;
- tłumaczenie dokumentów na język niemiecki;

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia z umową o pracę;
- dużą niezależność;
- szeroki zakres szkoleń;
- ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie;
- stabilne warunki zatrudnienia, których forma jest do uzgodnienia;
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
-ofertę produktową dopasowaną do rynku niemieckiego i austriackiego.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem jakościowej stolarki otworowej, ogrodów zimowych or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta