Przedstawiciel Handlowy z językiem Włoskim i Polskim

WiPjobs

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś agentem handlowym i chciałbyś poszerzyć swoje portfolio klientów? Nasz klient, włoska firma działająca w sektorze rolno-spożywczym na Sycylii oraz w przetwórstwie i eksporcie owoców cytrusowych, poszukuje agenta sprzedaży na rynek polski.
Zasób zostanie wykorzystany na utrzymanie i pozyskanie nowych klientów w Polsce.

Obowiązki:
Będziesz;
• Promować i sprzedawać produkty nowym lub już nabytym klientom;
• Identyfikować i pozyskiwać nowych klientów;
• Przedstawiać nowym klientom korzyści i zastosowanie towarów dostarczanych przez reprezentowaną firmę;
• Zarządzać relacjami z klientami na wszystkich etapach cyklu sprzedaży;
• Dokonywać szacunków, oceniać warunki umów, gwarancji i terminów dostaw;
• Osiągać tygodniowe, miesięczne, kwartalne i roczne cele sprzedaży;
• Monitorować wielkość sprzedaży i marże, oceniając raporty sprzedaży;
• rozstrzygać skargi klientów poprzez badanie problemów, opracowywanie rozwiązań, przygotowywanie raportów i przekazywanie rekomendacji menadżerowi sprzedaży;
• Rozwijać trwałe relacje z ważnymi klientami w celu utrzymania wysokiego poziomu usług i lojalności względem klientów;
• Przygotowywać i wysyłać raporty i wyniki działań do menedżerów sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
• biegła znajomość języka polskiego i włoskiego;
• znajomość języka angielskiego jest uważana za plus;
• Znajomość fundamentów przedsiębiorczości i dystrybucji na dużą skalę w Polsce;
• Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne;
• Doskonałe umiejętności organizacyjne, operacyjne i planowania;
• Umiejętność samodzielnej pracy;
• Co najmniej ponad 2 lata doświadczenia w pełnieniu funkcji przedstawiciela handlowego w dystrybucji na dużą skalę lub w podobnym systemie.

Prezentacja firmy

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skill... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi