Przedstawiciel Handlowy z językiem hiszpańskim

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla mojego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby, która obejmie opiekę nad klientami z rynków hiszpańskojęzycznych. W związku z rozwojem firmy a tym samym działu handlowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego z językiem hiszpańskim.

Będzie ona odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, budowanie strategii sprzedażowych, aktywne umacnianie pozycji marki na rynku polskim i zagranicznym przez udział w targach i konferencjach. Będzie to stanowisko w pełni samodzielne, kluczowe dla dalszego rozwoju firmy. Ponadto osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedażowych, a także przygotowywanie ofert handlowych i utrzymywanie kontaktu z partnerami handlowymi. Mile widziane będzie doświadczenie w branży oświetleniowej lub elektrotechnicznej, a także znajomość języka portugalskiego lub włoskiego.

Wymagania

Wymagania:

-Biegła znajomość w mowie i piśmie języka hiszpańskiego
-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
-Wykształcenie min. średnie
-Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
-Prawo jazdy kat. B
-Udział w delegacjach (2-3 razy do roku)
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność w organizacji pracy

Oferujemy:

-Pakiet szkoleń wdrożeniowych
-Umowę o pracę
-Narzędzia pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi