Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim

Progresso Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmy z branży gastronomicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów wśród hurtowni, sklepów, lokali gastronomicznych,

• Przygotowanie i prezentacja materiałów reklamowych,

• Przygotowanie ofert, ustalanie warunków realizacji zleceń,

• Realizacja planów sprzedażowych,

• Tworzenie budżetów sprzedażowych,

• Przygotowywanie zestawień na potrzeby firmy

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej,

• Dobra znajomość angielskiego i/lub włoskiego w mowie i piśmie,

• Wykształcenie kierunkowe – marketing lub pokrewne,

• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

• Znajomość oraz doświadczenie w stosowaniu narzędzi sprzedażowych i marketingowych,

• Elastyczność, doskonałe zdolności organizacyjne,

• Komunikatywność, umiejętność współpracy, orientacja na cele,

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Interesującą i samodzielną pracę w renomowanej, firmie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, premie,

• Niezbędne narzędzia pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi