Przedstawiciel Handlowy z Doświadczeniem - Rejon woj. Maz.

Helmark

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Importer profesjonalnych kosmetyków ORLY i BCL w branży

Manicure - Pedicure i Spa..

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko

Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem - Rejon woj. Mazowieckie.

Opis stanowiska:

- sprzedaż kosmetyków,

- bezpośrednia opieka klienta, cykliczne odwiedzanie salonów,

- identyfikowanie i analizowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców/klientów,

- pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

- prezentowanie ofert handlowych,

- prezentacja osobista firmy, produktów i warunków współpracy,

- monitorowanie działań konkurencji,

- przesyłanie raportów,

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki współpracy,

- szkolenia w zakresie wiedzy o produktach,

- zapewniamy nieustanny rozwój oraz satysfakcję z poznawania innowacyjnych rozwiązań z zakresu Manicure - Pedicure i Spa,

- gwarantujemy rozpoznawalność marki i potwierdzoną bezkonkurencyjną jakość produktów na rynku kosmetyki profesjonalnej,

•Aplikacje z CV ze zdjęciem (aplikacje bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji

/zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97. r . o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133, poz. 883

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy handlowej,

- preferowane doświadczenie w branży kosmetycznej,

- umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,

- łatwość nawiązywania kontaktu,

- prawo jazdy kat.B

- wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność oraz komunikatywność,

- pełne zaangażowanie i utożsamianie się z marką,

- umiejętność planowania i organizowania pracy,

- wykształcenie kosmetyczne będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Sprzedaż kosmetyków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi