ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.
ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. jest silną międzynarodową marketingową spółką, która od 20 lat z sukcesami działa na rynku europejskim.

Aktualnie chcielibyśmy rozszerzyć swoją drużynę o komunikatywne i świadome celu osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Monitoring rynku w wyznaczonym regionie
  • Osobiste prowadzenie rozmów handlowych
  • Budowanie długotrwałych stosunków handlowych z klientami
  • Analiza potrzeb klientów i propozycje rozwiązań
  • Ścisła współpraca w ramie naszej spółki
  • Obsługa posprzedażowa (windykacja, szkolenie i wdrożenie pozyskanego klienta).

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Gotowość do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą (będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w sektorze B2B
  • Wiara w siebie, energia do pracy, uczciwość
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność zainteresowania klienta
  • Wyznaczanie i osiąganie celów
  • Własny samochód ( pierwszy miesiąc pracy ) i prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie i stal rozwijającej się międzynarodowej spółce
  • Szkolenie w zakresie marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie
  • Wysokie wynagrodzenie o charakterze motywacyjnym, zależne od wyników sprzedaży
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Elastyczność czasową
  • Współpraca z właścicielami najlepszych czeskich i zagranicznych firm
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie asystentki, która bedzie Państwu pertraktować spotkania biznesowe.
Dzięki współpracy z profesjonalistami zyskasz stabilne miejsce pracy, satysfakcjonujące zarobki oraz gwarantowany rozwój umiejętności interpersonalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym klikając na poniższy przycisk: