PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - WROCŁAW

Higma Service Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Higma Service Sp. z o.o. , wiodący w Polsce dystrybutor systemów higienicznych, preparatów chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych, przemysłu i branży hotelarsko- gastronomicznej, dostawca profesjonalnych rozwiązań związanych z utrzymaniem czystości i higieny do klientów na terenie całego kraju, zatrudni:

                                                  Przedstawiciela Handlowego

                                                       Region pracy – Wrocław

Czego wymagamy:

Niezbędne są:

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 1 rok

• Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

• Odpowiedzialność i kreatywność

• Umiejętność planowania, raportowania i organizacji pracy

• Wysoka kultura osobista

• Dyspozycyjność

• Prawo jazdy kat. B ( doświadczenie min. 1 rok )

• Znajomość obsługi komputera ( edytory tekstowe, arkusze kalkulacyjne, przeglądarki internetowe, programy pocztowe )

• Miejsce zamieszkania w regionie pracy

Mile widziane:

• Doświadczenie w sprzedaży, w sektorze B2B

• Znajomość technik negocjacji i sprzedaży

• Znajomość topografii w regionie pracy

• Wykształcenie ekonomiczne lub handlowe

Co proponujemy:

• Pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji

• Narzędzia pracy m. in. telefon, komputer, samochód

• Pakiet szkoleń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

• Wynagrodzenie minimalne 2500,00 zł brutto z możliwością prowizji

• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy

Zakres obowiązków to m. in.:

• Sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych

• Rozwój sprzedaży i pozyskiwanie nowych kontrahentów

• Przygotowanie ofert handlowych

• Planowanie i raportowanie pracy

• Windykacja należności

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Prezentacja firmy

Higma Service Sp. z o.o. , jest wiodącym w Polsce dystrybutorem s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja + premia zadaniowa +premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi