Przedstawiciel Handlowy (woj. zachodniopomorskie)

HRO Personnel

Szczecin, zachodniopomorskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

• Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sieci sprzedaży;

• Utrzymywanie i budowanie stałych, długofalowych relacji z klientami;

• Prowadzenie negocjacji handlowych na wyznaczonym terenie;

• Budowanie wizerunku firmy zgodnie z założoną wizją rozwoju;

• Śledzenie tendencji na rynku farb i lakierów w swoim regionie;

• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług.

Wymagania:

• Minimum półroczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży/ jako przedstawiciel handlowy;

• Wiedza techniczna z zakresu farb i lakierów;

• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;

• Wysoka komunikatywność i zaangażowanie się w pełnione obowiązki;

• Bardzo dobra organizacja pracy;

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia - umowy o pracę;

• Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizje;

• Niezbędne narzędzia pracy (służbowy samochód /telefon komórkowy);

• Elastyczność działania.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.