Przedstawiciel Handlowy, woj. pomorskie, umowa o pracę, pełny etat

Blue Idea Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:
• Sprzedaż produktów firmy
• Realizacja planów sprzedaży
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Budowanie długoterminowych relacji z klientami
• Powiększanie sieci sprzedaży
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Przedstawianie ofert - prezentacja
• Spotkania z klientami
• Działania telemarketingowe

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Narzędzia potrzebne do pracy – samochód, telefon i komputer służbowy
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Rozwój pozycji zawodowej wraz z rozwojem firmy

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
• Samodzielność i samodyscyplina w działaniu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoka kultura osobista/ profesjonalizm w kontaktach biznesowych
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Prezentacja firmy

Zajmujemy się outsourcingiem sił sprzedaży, rekrutacją, konsultingiem or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi