Przedstawiciel handlowy - Warszawa

Bedeker Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Bedeker Sp zoo istniejąca od 9 lat zajmująca się merchandisingiem książek zatrudni merchandisera w Warszawie do obsługi stałych punktów handlowych tj. Empiki i księgarnie
Charakter pracy :5 dni w tygodniu(od poniedziałku do niedzieli).
Do zadań będzie należało wsparcie Przedstawiciela Regionalnego w jego działaniach (merchanadising oferty, raport, zdjęcia) w księgarniach partnerskich.
Najchętniej widziani studenci.

Osoby spełniające wszystkie wymagania proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego.

www.bedeker.eu

Wymagania

Wymagania:
-dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
-dostęp do Internetu
-znajomość podstawowych programów komputerowych (Excel)
-samodzielność i kreatywność

Prezentacja firmy

wszelkie informacje na stronie www.bedeker.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta