Przedstawiciel Handlowy w firmie produkcyjnej

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy z branży przemysłowej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów do współpracy jako:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława

 Zakres działania: Cała Polska

Opis stanowiska:

  •  nawiązywanie pierwszego kontaktu, pozyskiwanie klientów,
  •  przygotowywanie oraz negocjowanie ofert,
  •  prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów,
  •  realizacja planów sprzedażowych,
  •  tworzenie zestawień na potrzeby firmy,
  •  sporządzanie budżetów sprzedażowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata, w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w sektorze komponentów do AGD / Automotive
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
  • dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów,
  • umiejętność obsługi systemu sprzedażowego, stosowanie strategii marketingowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość, któregoś z języków: niemiecki lub włoski

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników

Interesującą i samodzielną pracę w renomowanej, zagranicznej firmie,

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi