Przedstawiciel Handlowy w branży wynajmu samochodów

Prestige - Car Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wypożyczalnia Samochodów Prestige-Cars (dział wynajmu długoterminowego - Prestige Fleet) zatrudni Przedstawiciela Handlowego do biura we Wrocławiu.

Do działań Przedstawiciela Handlowego należeć będą:

- aktywne pozyskiwanie kontraktów wynajmu krótko0, średnio- i długoterminowego;
- działania handlowe związane z pozyskiwaniem nowych Klientów;
- zarządzanie portfelem Klientów;
- raportowanie oraz kontrola wyników pracy.

Oferujemy:

- pracę w nienormowanym czasie pracy;
- możliwość nieograniczonego zarobkowania;
- pełną pomoc ze strony Prestige-Car w kwestii dostarczania pojazdów oraz organizacji floty;
- narzędzia pracy (laptop, telefon, mail, mat. reklamowe i handlowe);
- możliwość rozwoju oraz awansu;
- samochód służbowy.

Wymagania

- Konieczne i wymagane doświadczenie w branży wypożyczalni samochodów;
- znajomość zasad rządzących rynkiem wynajmu długoterminowego;
- bardzo mile widziane doświadczenie w branży handlu b2b;
- prawo jazdy kat B;
- dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra organizacja oraz kultura pracy;
- wysoka kultura osobista;

Prezentacja firmy

Prestige - Car Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która oprócz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od podpisanych umów.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management