Przedstawiciel handlowy w branży tytoniowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji (B2B - punkty detaliczne oraz B2C - konsumenci indywidualni) jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • Efektywne wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji dot. innowacyjnego produktu w ramach kontaktów B2C
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji zarówno z Klientem indywidualnym jak i biznesowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (idealne B2B oraz B2C)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Prawo jazdy kat.B
  • Orientacja na cel
  • Samodzielność oraz komunikatywność
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Bogaty pakiet szkoleń na start
  • Jasno określona ścieżka rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Przyjazna atmosfera pracy w gronie profesjonalistów
  • Umowa o pracę na pełen etat (pierwsza na okres 1 roku)
  • Atrakcyjne szkolenia w ramach doskonalenia wiedzy i umiejętności
  • Opieka medyczna i karta Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo
  • Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials