przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta - producenta nawozów dedykowanych do rolnictwa - poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29505
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:

  • rozwój rynku poprzez bezpośredni kontakt z odbiorcami
  • bezpośrednie pozyskiwanie nowych klientów (gospodarstwa rolne)
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • sprzedaż płynnych i krystalicznych nawozów roślinnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie rolnicze bądź pokrewne (mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane)
  • preferowane doświadczenie w obszarze rolnictwa
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • możliwość wykorzystywania samochodu prywatnego w celach służbowych
  • posiadania telefonu komórkowego
  • zorientowanie na cel i realizację zadań, samodzielność
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • otwartość, komunikatywność

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie - stała pensja + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • pracodawca zapewnia zaliczki na zakup paliwa oraz karty telefonicznej
  • praca w firmie będącej liderem w swojej branży
  • opieka merytoryczna kierownika regionu
  • wdrożenie produktowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)