Przedstawiciel Handlowy w branży reklamowej

Revolver Media Group

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

* pozyskiwanie klientów biznesowych - z Krakowa i Małopolski
* aktywna sprzedaż usług product placement w programie telewizyjnym
* przygotowywanie ofert handlowych, ofert przetargowych, prowadzenie negocjacji
* budowanie trwałych i długofalowych relacji z klientami biznesowymi
* współudział w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

* motywacyjne warunki wynagradzania (podstawa + prowizja)
* narzędzia: laptop, telefon służbowy
* samochód do użytku służbowego
* stabilną pracę w młodym zespole
* możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji (konferencje, szkolenia)

Wymagania

Wymagania:

* mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług w branży reklamowej i PR w Krakowie
* mile widziana praktyczna znajomośź branży rynku reklamowego i PR,
* znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
* samodzielność w działaniu i organizacji pracy
* wysoka kultura osobista i inicjatywa
* mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* komunikatywność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
* czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Revolver Media Group Polska zajmuje się produkcją programów telewizyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi