Przedstawiciel handlowy w branży Reklamowej

Pure

Kraków, 31-406, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma PURE oferuje najwyższej jakości odzież reklamową. Jako producent jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane (nietypowe) pomysły naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół. Każdy etap realizacji jest bardzo dokładnie kontrolowany przez odpowiednio wykwalifikowany zespół.

Nasza firma zajmuje się szyciem T-shirtów, koszulek polo, koszulek reklamowych, polarów, kurtek, koców, toreb sportowych i podróżnych.

Zajmujemy się również importem markowej odzieży oraz gadżetów reklamowych.Posiadamy również w swojej ofercie szeroką gamę ręczników, pledów, szlafroków, pościeli i poduszek.
Wykonujemy również na indywidualne zamówienie ręczniki autorskie, oraz pościel reklamową.

Do codziennych obowiązków należeć będzie:
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta, prowadzenie negocjacji
-aktywną sprzedaż i obsługę klientów w zakresie sprzedaży produktów i usług firmy,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- kompleksowa obsługa klientów, również telefoniczna
- wizyty u klientów oraz praca w biurze

Wymagania

- nastawienie na osiąganie wyników
- gotowość do wyjazdów służbowych
- osoba otwarta i komunikatywna, zarówno w kontaktach bezpośrednich (spotkania z klientami), jak i pośrednich (kontakt telefoniczny, mailowy)
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług w branży reklamowej i PR
- znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
- samodzielność w działaniu i organizacji pracy
- motywacyjne warunki wynagradzania (podstawa + prowizja)
- narzędzia: laptop, telefon służbowy
- samochód do użytku służbowego
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma PURE oferuje najwyższej jakości odzież reklamową. Jako producent j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media