Przedstawiciel handlowy - w branży HoReCa

Unigastro

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska duża, stale rozwijająca się firma wyposażająca lokale gastronomiczne poszukuje osób na stanowisko:

Charakter pracy:
bezpośredni kontakt z klientem,
realizacja planów sprzedaży,
stała obecność na rynku w branży sklepowej i delikatesowej,
bezpośrednia bieżąca obsługa klientów,
praca w terenie,
pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
znajomość branży gastronomicznej
doświadczenie i znajomość produktów z sektora HORECA
pełne zaangażowanie w pracę,
wykształcenie minimum średnie,
rozwinięte zdolności interpersonalne,
umiejętności negocjacyjne,
wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
samodzielność w działaniu, oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy,
umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi, oraz komunikatywnego przekazywania informacji,
dobra znajomość obsługi komputera, pakiet Office oraz Programu SUBIEKT GT,
odpowiedzialność i dyspozycyjność,
czynne prawo jazdy kat. B,
dobra znajomość topografii miasta.

Oferujemy:
praca w młodym i ambitnym zespole,
duża samodzielność w działaniu,
wsparcie techniczne,
niezbędny pakiet sprzętu dla przedstawiciela handlowego (komputer, telefon, itp.)
atrakcyjny system premiowy,
możliwość bardzo atrakcyjnych REALNYCH zarobków,

Prezentacja firmy

Początkowo głównym celem jej działalności była naprawa urządzeń gastrono... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi