Przedstawiciel Handlowy w branży GSM

Dekra Praca Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG –lidera usług personalnych na terenie całej Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. Dekra Praca Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 8194.

Dla naszego Klienta z branży GSM aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy w branży GSM/RTV/AGD
Numer referencyjny: RPH/06/16

Zadania:
• bieżąca obsługa Klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z obecnymi klientami Firmy
• rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych
• rozwój sieci sprzedaży
• sporządzanie ofert handlowych
• merchandising

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość rynku IT, RTV, GSM
• umiejętność wyszukiwania potencjalnych klientów
• wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji
• umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
• wykształcenie minimum średnie
• determinacja w osiąganiu celów oraz dobra organizacja czasu pracy
• łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultrura osobista
• prawo jazdy kategorii B
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy)
• pracę na cały etat
• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon,tablet)
• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi