Przedstawiciel handlowy w branży dziecięcej

BARTEX

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BARTEX działająca w branży dziecięcej zatrudni osobę na stanowisko
Przedstawiciela Handlowego.

Jesteśmy hurtownią artykułów dziecięcych, która w swojej ofercie posiada znane i rotujące marki, m.in. Sudocrem, Pampers, Avent.
Jednocześnie działamy również jako dystrybutor własnych produktów, np. Aquaint, Yoomi.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za obsługę sklepów
i hurtowni dziecięcych na terenie całego kraju.

Praca wiąże się z częstymi wyjazdami i noclegami (minimum 2 noclegi w tygodniu).

Obowiązki:

• spotkania z dotychczasowymi klientami,
• pozyskiwanie zamówień,
• rozszerzanie asortymentu u stałych klientów,
• organizowanie promocji,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• prezentacja oferty firmy.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,
• prawo jazdy kat. B,
• wysoka kultura osobista,
• samodzielność,
• kreatywność,
• umiejętność pracy w terenie.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• wynagrodzenie oparte na stałej stawce i premii.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma BARTEX działająca w branży farmaceutycznej zatrudni osobę na stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi