Przedstawiciel handlowy_tusze i tonery

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Dla naszego Klienta pilnie poszukujmey osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

nr ref: PH/lub/2014

Obowiązki:

  • sprzedaż i pozyskiwanie klientów biznesowych (rozmowy handlowe, negocjacje, prezentacja oferty, doradztwo techniczno-handlowe, wizyty u klientów)
  • budowanie dystrybucji na terenie woj. lubelskiego;
  • profesjonalna obsługa klientów

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży tonerów i tuszów do drukarek mile widziane
  • co najmniej 1-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B oraz znajomości rynku;
  • dyspozycyjności, samodzielności i łatwości nawiązywania kontaktów;
  • wysokiej motywacji oraz nastawienia na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów;
  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy.

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie za pośrednictwem agencji);
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferta pracy stałej, licencja agencji nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.