Przedstawiciel handlowy. Teren woj. Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie

Akademia Przemawiania Golden Speech

Dowolna, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku usług rekrutacyjnych i doradczych, realizującym liczne projekty w zakresie wsparcia sprzedaży, usług HR, marketingu, wprowadzania nowych marek na rynek oraz pomocy w zarządzaniu przedsiębiorstwami od podstaw.

Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, a nasze doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów pomaga nam z sukcesem wdrażać w życie naszą misję : Zbliżać ludzi do ich własnego, lepszego jutra.

Aktualnie, dla naszego klienta, nowej na polskim rynku, szwajcarskiej marki akcesoriów dziecięcych, poszukujemy przebojowej, ambitnej i energicznej kobiety na stanowisko:

Mobilnego Specjalisty ds Handlowych

Praca na terenie: Warszawa, Łódź, Poznań

Opis stanowiska :

• nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
• rozbudowa portfela kontrahentów
• prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
• pozyskiwanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
• czynny udział w ciekawych akcjach marketingowych, promowanie marki

Oferujemy:

• możliwość realnego wpływu na kształtowanie marki
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
• motywujący system wynagrodzenia: podstawa + premia
• szkolenia wdrożeniowe i sprzedażowe
• możliwość rozwoju w młodym zespole
• niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku handlowym
• kreatywność w działaniach interpersonalnych i handlowych
• samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
• bycie otwartym na nieszablonowe rozwiązania
• dystans do siebie i optymistyczne nastawienie
• umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
• energiczna komunikatywność i pro aktywna postawa
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Akademia Przemawiania \"GOLDEN SPEECH\" to młoda, prężnie rozwija... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi