Przedstawiciel Handlowy T- Mobile - Medium Business

T-Mobile Polska S.A. (p)

Słupsk, pomorskie

W T-Mobile dajemy szansę osobom młodym i ambitnym, które chcą się rozwijać i uczyć od najlepszych. Praktyki studenckie to świetny start kariery zawodowej, który pozwoli zdobyć cenną wiedzę i kompetencje. Dołącz do nas!

Wymagania:

Gotowość do współpracy (samozatrudnienie)
Entuzjazm w działaniu
Ponadprzeciętna motywacja
Determinacja w osiąganiu celów
Znajomość pakietu MS Office.
Mile widziany prywatny samochód

Poszukujemy:

Ambitnych i przedsiębiorczych
Chętnie podejmujących nowe wyzwania
Poszukujących pomysłu na własny biznes
Dążących do samodzielności i zdobycia niezależności finansowej na długie lata
Umiejących nawiązywać dobre relacji z klientami
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
Długofalowe budowanie relacji z klientami
Prowadzenie negocjacji handlowych
Realizacja planów sprzedażowych zgodnych z polityką firmy T- Mobile
Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy T- Mobile

Oferujemy:

Współpracę z międzynarodową marką telekomunikacyjną
Pewne wynagrodzenie w kwartalnym okresie startowym
Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
Wysokie prowizje i bonusy zależne od wyników
Profesjonalne wsparcie handlowe, marketingowe i szkoleniowe
Możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach
Niezwykle ciekawą pracę w ambitnym zespole

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o zarejestrowanie swojej aplikacji pod adresem:
T-Mobile Polska S.A.
Sekcja Rekrutacji

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
www.t-mobile.pl