Przedstawiciel Handlowy T- Mobile - Medium Business

T-Mobile Polska S.A. (sy)

Kielce, świętokrzyskie

T-Mobile gwarantuje niepowtarzalną atmosferę miejsca pracy, w którym możemy liczyć na siebie nawzajem i wszyscy walczymy o wspólny cel. Nasza firma to miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy jako:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: PH/2015/N

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • współpraca z Klientami w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, oferowanych przez T-Mobile
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • tworzenie ofert handlowych

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe, również w branży FMCG
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • wysoka motywacja i wytrwałość w osiąganiu celów
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziany prywatny samochód
  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową marką telekomunikacyjną
  • pewne wynagrodzenie w kwartalnym okresie startowym, niezależne od prowizji za realizację celów
  • wysokie prowizje i bonusy zależne od wyników
  • udział w atrakcyjnych konkursach
  • cykl profesjonalnych szkoleń (wstępne, handlowe, marketingowe)
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o zarejestrowanie swojej aplikacji pod adresem:
T-Mobile Polska S.A.
Sekcja Rekrutacji

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
www.t-mobile.pl