Przedstawiciel handlowy - Szczecin

Hays Poland

Szczecin, zachodniopomorskie

Hays Poland

Szczecin
Szczecin
NR REF.: 1134495

Dla naszego klienta, dystrybutora sprzętu medycznego wprowadzającego na rynek Polski innowacyjne produkty oraz posiadający wyłączność dla producentów najwyższej klasy poszukujemy Przedstawiciela handlowego.

Zadania:

Doradztwo oraz sprzedaż produktów USG z portfolio firmy

Nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszukiwanie nowych klientów

Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Udział w wydarzeniach branżowych

Teren pracy: woj. zachodniopomorskie, lubuskie

Poszukujemy:

Osoby z dużą energią i motywacją do pracy oraz chęcią rozwoju

Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, utrzymywania dobrych relacji oraz wysoka kultura osobista

Samodzielność organizacji pracy

J. angielski - dobry

Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy - mile widziane w branży medycznej

Gotowość do prowadzenia własnej działalności

Oferujemy:

Narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop, samochód + karta paliwowa

Grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna

Dofinansowanie nauki języków obcych oraz szkolenia od podstaw

Atrakcyjne premie zależne od wyników sprzedaży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy