Przedstawiciel Handlowy - stacjonarny

Stone Group Sp. z o.o

01-303 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Stone Group Sp. z o.o. lider w montażu elewacji klinkierowych i sprzedaży płytek i cegieł ręcznie formowanych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa ( Bemowo)
Zadania:
• aktywne poszukiwanie nowych klientów ( pracownie projektowe, inwestycje)
• sprzedaż produktów na potrzeby przetargów, inwestycji i remontów,
• realizacja planów sprzedażowych
• przygotowywanie ofert handlowych,
• prezentacja i promocja firmy na rynku,
• monitorowanie potrzeb handlowych obecnych klientów,

Wymagania:

• wykształcenie co najmniej średnie,
• umiejętność obsługi komputera
• kreatywność i konsekwencja w działaniu.
• znajomość branży budowlanej będzie dużym atutem.
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• umowa o pracę - podstawa plus premia od osiągnietej sprzedaży
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Prezentacja firmy

Stone Group działa na rynku materiałów budowlanych od 2013 roku jako dys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi