Przedstawiciel Handlowy (Sprzedaż usług HR)

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych w zakresie sprzedaży usług HR (pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego);
• Prowadzenie prezentacji oraz kompleksowe sporządzanie ofert handlowych;
• Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji umów;
• Promowanie usług i produktów firmy w kontaktach formalnych i nieformalnych;
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
• Sporządzanie raportów z wykonanej pracy;
• Analizowanie rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
• Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premii i prowizji;
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód);
• Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności;
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie; mile widziane wyższe (preferowany kierunek ekonomia, finanse);
• WARUNEK KONIECZNY: Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług APT;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
• Bardzo dobra znajomość obsługi arkuszy pakietu MS Office;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Gotowość do wyjazdów służbowych;
• Wysoka kultura osobista, poczucie odpowiedzialności, otwartość, komunikatywność;
• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasu;
• Silna motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi