Przedstawiciel handlowy , sprzedaż sprzętu sportowego

Darex-Motor

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą importującą sprzęt sportowy do Polski. Nasze produkty sprzedają się bardzo dobrze. W ofercie posiadamy około 3500 pozycji handlowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: wojewodztwo mazowieckie

Opis stanowiska

pozyskiwanie nowych klientów, sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych

klubów fitness i tym podobnym.

rozwój i dobre relacje z istniejącymi klientami firmy

obsługa handlowa powierzonego terenu w obrębie jednego województwa

raportowanie o wynikach sprzedaży

Wymagania

mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, przedstawiciela handlowego,

ambicji, zaangażowania, łatwości nawiązywania kontaktów

wytrwałości w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

wykształcenia co najmniej średniego

prawa jazdy kat. B, znajomości obsługi komputera

atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i znajomość technik sprzedaży

znajomość rynku sportowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego

szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia handlowe

samochód służbowy przy dobrych wynikach sprzedażowych

forma wynagrodzenia to prowizja od obrotów. Wysoka stawka.

Praca na własną działalność. Bardzo dobre zarobki i możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prezentacja firmy

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej wyłącznym dystrybuto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi