Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż soi

Mat-Mar-Edu

Kraków i okolice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma „Hodowla Soi Agroyoumis Polska”,
mająca wiodącą pozycję na rynku nasion soi w Polsce szuka Przedstawiciela Handlowego ,najlepiej z branży rolniczej, z własnym samochodem,
województwa: lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie.
Zawsze osiągałeś wysokie rezultaty w sprzedaży?
Jesteś gotów sprzedawać nowy produkt – który cieszy się popytem - nasiona soi ?
Kochasz nowe wyzwania i pracę w terenie?
Czy Jesteś gotów wykonać następny krok i otrzymywać wysoką prowizję za dobre rezultaty
w pracy ?
Świetnie! Nadajesz się do naszego zespołu!
Wyślij CV z wymieniony osiągnięciami.

Prezentacja firmy

Hodowla Soi Agroyoumis Polska zajmuje się produkcją nasion soi, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo