Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca

Expand Online

Łuków, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma Expand Online wciąż się rozwija!
Z tego tytułu poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/Sprzedawca

Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi takie jak:
- tworzenie stron WWW
- prowadzenie firmowych fanpage na Facebooku
- kampanie reklamowe Facebook Ads
- reklamowanie przedsiębiorstwa na autorskiej platformie (abonament)
Utrzymywanie relacji po-sprzedażowych
Prowadzenie rozmów handlowych (negocjowanie cen i warunków sprzedaży)
Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:
Mile widziana znajomość branży (obsługa firmy w Internecie, marketing)
Znajomość technik negocjacyjnych lub chęć ich poznania
Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów
Determinacja w osiąganiu celów
Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (cały etat)
Wynagrodzenie rzędu 2000 - 5000zł w systemie podstawa oraz prowizje
Wolne weekendy (szczególnie dla osób uczących się)
Niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, tablet, laptop oraz samochód
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia) oraz szybkiego awansu
Praca w dobrej atmosferze wraz z młodym, energicznym zespołem
Pełne przeszkolenie z oferty produktowej

Obszar pracy to miasto Łuków + 50km (czyli miasta takie jak Siedlce, Radzyń Podlaski)

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać poprzez portal.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883)".

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

www.expand-online.pl
facebook.com/expandPL

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma, która oferuje kompleksowe rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie