Przedstawiciel handlowy / sprzedawca

AR Concept Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą zorientowaną na cel, która lubi wyzwania? Masz w sobie dużo energii oraz siłę przebicia? Jeśli tak, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko Sprzedawcy.

Oferujemy :

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od sprzedaży)
  • pracę w młodym, elastycznym zespole w oparciu o umowę
  • szkolenie wdrażające pod okiem pracodawcy
  • możliwość uczestniczenia w ciekawym, pełnym wyzwań projekcie
  • wsparcie przełożonych
  • nowoczesny system zarządzania zorientowany na pracownika

Zakres obowiązków :

  • prezentowanie i aktywna sprzedaż usług oferowanych przez firmę
  • budowanie bazy klientów oraz długoterminowych relacji z nimi
  • w przyszłości budowanie własnego zespołu

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • zorientowanie w branży technicznej (mile widziane)
  • podstawowa znajomoć rynku gastronomiczno-hotelarskiego
  • zorientowanie na budowę własnego zespołu sprzedażowego
  • umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientem oraz samodzielnego budowania bazy klientów
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca