Przedstawiciel handlowy/ sprzedawca ciągników i maszyn rolniczych sadowniczych

Pak-Rol

Jasieniec, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PAK-ROL zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych i sadowniczych. Jest autoryzowanym dealerem wielu znanych marek: McCormick, Rinieri srl, Vaschieri Lorenzo, Ortolan, Fama, KUHN, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko

Przedstawiciela handlowego/ sprzedawcy ciągników, maszyn rolniczych i sadowniczych

Miejsce pracy: Jasieniec k/ Grójca

Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:
- sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych i sadowniczych,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
- sporządzanie ofert handlowych dla klientów,
- doradztwo techniczne w zakresie doboru i obsługi sprzętu.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość branży rolniczej/ sadowniczej,
- zaangażowanie w pracę i komunikatywność,
- umiejętność samodzielnej pracy,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów rolniczych/ sadowniczych,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
- laptop, telefon komórkowy,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami

Prezentacja firmy

AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI I SPRZEDAŻY CIĄGNIKÓW ORAZ MASZYN ROL... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi