Przedstawiciel Handlowy (spedycja drogowa)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie klientów
- Przygotowywanie ofert handlowych i spotkania z klientami
- Budowanie i utrzymywanie stałych relacji
- Działania na rzecz podniesienia wyników sprzedaży
- Regularne monitorowanie rynku w celu pełnego wykorzystania potencjału biznesowego
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Współpraca z kadrą kierowniczą, działem administracyjnym i spedytorami

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub kontrakt – do ustalenia)
- Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacane prowizjami
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość sprawdzenia własnych możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Szansę poszerzenia doświadczeń zawodowych
- Pracę w zespole osób z wysokim przygotowaniem merytorycznym

Wymagania

- Minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Mile widziane wyższe wykształcenie
- Znajomość branży logistycznej
- Język angielski na poziomie komunikatywnym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Motywacja do osiągania wyznaczonego celu
- Prawo jazdy kat. B

Numer agencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców