PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ( HANDLOWIEC )

Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w branży ochrony antykorozyjnej oraz obróbki metalu. W 3 samodzielnych przedsiębiorstwach zlokalizowanych w Polsce zatrudnionych jest łącznie ok.350 pracowników.

Do naszego działu sprzedaży w Zakładzie Częstochowa prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna za sprzedaż usług cynkownia ogniowego oraz budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

W ramach zadań osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

W ramach oferty systemu TOUR oraz malowania proszkowego oferować będzie usługi dodatkowe.

Profil:

  • Wykształcenie wyższe min. licencjat
  • Umiejętności handlowe
  • Pozytywne cechy osobowościowe takie jak dynamizm, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, kreatywność
  • Zdolności interpersonalne, zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesujące stanowisko w międzynarodowym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć i efektów pracy
  • Miłą atmosferę i przyjazny klimat pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria