Przedstawiciel Handlowy – Specjalista ds. Oświetlenia

Golland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma GOLLAND Sp. z o.o. z Chorzowa, posiadająca 25-letnie doświadczenie w branży oświetleniowej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowiska:

Teren działania – cały kraj (w szczególności: Chorzów, Warszawa, Wrocław, Łódź, Sopot)

Miejsce pracy: rejon zamieszkania (województwo)

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • doradztwo z zakresu techniki świetlnej,
  • przygotowywanie koncepcji projektów oświetleniowych,
  • opracowywanie ofert cenowych dla klientów,
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • koordynacja i nadzór nad realizowanymi zamówieniami i projektami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża oświetleniowa, elektrotechniczna lub pokrewna) poparte odpowiednimi wynikami,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi,
  • łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • znajomość obsługi Pakietu Ms Office,
  • mile widziana dobra znajomość branży oświetleniowej lub inwestycyjnej,
  • kreatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia,
  • motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • wsparcie marketingowe i techniczne.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1990 roku. Jesteśmy producentem opraw oświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi