Przedstawiciel handlowy - specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bełchatów, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bełchatów

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów/tki zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:
- aktywna sprzedaż produktów firmy
- samodzielne pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami na rynkach międzynarodowych,
- bieżąca obsługa kluczowych klientów (krajowych i zagranicznych)
- raportowanie działań handlowych

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia w zawodzie przedstawiciela handlowego - WARUNEK KONIECZNY,
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - WARUNEK KONIECZNY
- wykształcenie wyższe
- dyspozycyjność (częsty udział w targach oraz konferencjach)
- znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon i samochód w celu odbywania podróży służbowych.

Oferta dotyczy pracy stałej

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi (Wólczańska 128/134), lub wysyłanie aplikacji mailowo na adres za pośrednictwem strony infopraca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.