Przedstawiciel handlowy /Specjalista ds marketingu i sprzedaży - branża OZE

NEWINDENERGY Sp. z o.o.

Tarnów k. Brzesko, Dębica, Mielec, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek nowatorskie pionowe elektrownie wiatrowe. Nasz dział sprzedaży i marketingu chcemy uzupełnić o osobę, która zajmie się wprowadzeniem ich na rynek . Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna w firmie za kontakt bezpośredni z klientem. Do najważniejszych zadań poszukiwanie nowych klientów w grupie B2B , B2C lub eksport, wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywizację sprzedaży. Umiejętność przeprowadzenia całego procesu sprzedaży: od wyszukania potencjalnego klienta poprzez proces ofertowy, przygotowanie umowy aż do nadzoru nad realizacją. Mile widziane doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Dążenie do realizacji założonych celów biznesowych.
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
Prowadzenie sprzedaży B2B i B2C
Wprowadzanie nowych produktów .
Prowadzenie negocjacji handlowych.
Reprezentowanie firmy w wysokim standardzie świadczonych usług.

Możemy Ci zaoferować:
•Pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie należącej do grupy kapitałowej.
•Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i odpowiednie narzędzia pracy.
•Stabilnych warunków zatrudnienia ukierunkowanych na długofalową współpracę.
•Konkurencyjnego wynagrodzenia.
•Możliwość rozwoju zawodowego.
•Atrakcyjnych benefitów – prywatne ubezpieczenie medyczne .
•Dynamicznego środowiska pracy.
•Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności w realizacji zadań.

Wymagania
•Masz doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży.
•Posługujesz się językiem obcym – mile widziane .
•Masz wykształcenie wyższe kierunkowe.
•Jesteś dyspozycyjny do odbywania podróży służbowych.
•Dobrze znasz pakiet MS Office
•Posiadasz Prawo jazdy Kat. B
•Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych.
•Jesteś skoncentrowany na postawionych celach.
•Posiadasz wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne.
•Masz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
•Jesteś osobą samodzielną, przedsiębiorczą i elastyczną.
•Lubisz działać i wykazujesz inicjatywę.
•Jesteś nastawiony na rozwój.
•Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista.

Przedział wynagrodzenia:4.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) plus premia zależna od wyników sprzedaży

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek nowatorskie pionowe elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie