Przedstawiciel handlowy - Sales Manager

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonego planu sprzedaży zgodnie ze strategią sprzedażową firmy
  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych
  • aktywne rozwijanie potencjału klientów, głównie wśród dużych organizacji biznesowych (zarówno poprzez spotkania bezpośrednie, jak i telefonicznie)
  • nawiązywanie i podtrzymywanie wartościowych kontaktów handlowych
  • budowanie stabilnych relacji z klientami, opartej na partnerskiej obsłudze (w ścisłej współpracy z zespołem Customer Service)
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży B2B - mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych do dużych organizacji,
  • znajomości zagadnień technik negocjacyjnych, prowadzenia rozmów handlowych, nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • przejmowania odpowiedzialności za wynik i nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu
  • dobrej umiejętności obsługi pakietu Ms Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • uczciwości w pracy z klientami i współpracy z kolegami
  • komunikatywności
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności pracy w zespole sprzedażowym i współpracy z zespołami pozasprzedażowymi (produkcja, marketing, administracja)

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Wola (po okresie próbnym możliwa częściowa praca zdalna)
  • elastyczność w kwestii formy zatrudnienia: możliwych wiele modeli współpracy
  • realne do osiągnięcia cele i związaną z nimi atrakcyjną prowizję
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, posiadającej uznaną markę
  • możliwość współpracy z największymi polskimi i globalnymi firmami (blue chip)
  • program szkoleń, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
  • welcome week - serię szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów informatycznych i najnowszych narzędzi wsparcia sprzedaży
  • dodatkowe wyposażenie potrzebne do pracy: telefon, laptop

Numer referencyjny: MS/PH/06/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.