Przedstawiciel handlowy - rynek niemieckojęzyczny

Oboya Horticulture Poland Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków:

  • przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
  • wizyty handlowe u Klientów,
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze działania,
  • realizacja zadań budżetowych, raportowanie, planowanie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w handlu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość pakietu Office,
  • znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wstępne,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • samochód, laptop oraz telefon komórkowy do użytku,
  • pracę z wyjątkowymi ludźmi,
  • kawę bez limitu :-)

Prezentacja firmy

Oboya Horticulture jest międzynarodową korporacją zajmującą się kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting