Inter Cars S.A.

Przedstawiciel handlowy-rynek części do samochodów osobowych

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Rawicz, Jelenia Góra, Bolesławiec, Długołęka, Legnica

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)

Oferujemy:

  • Prace w stabilnej i nowocześnie zorganizowanej firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia zależny od osiąganych wyników
  • Nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.