Przedstawiciel handlowy - Rynek Części do Pojazdów Osobowych

Inter Cars S.A.

Biała Podlaska, lubelskie

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: Biała Podlaska

Inter Cars S.A., lider na rynku części samochodowych, członek europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR, poszukuje pracowników w fili w Białej Podlaskiej na stanowisko:

  • Biała Podlaska

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Optymistycznego podejście do świata i ludzi

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych do potrzeb
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Administratorem danych osobowych jest AUTO CENTRUM DĘBOWSCY SP.J. z siedzibą WARSZAWSKA 144/148, 08-110 SIEDLCE Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.