PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Regionalny Szef Sprzedaży

Art-Service Okna, Drzwi, Bramy Sp. j.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor stolarki drzwiowej poszukuje Regionalnego Szefa Sprzedaży w regionie południowo-wschodniej Polski.
preferowane miasta: Radom, Kielce, okolice
Zadania:
-współpraca z hurtowniami budowlanymi i salonami sprzedaży stolarki
-nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
-praca na terenie województw: mazowieckie (na południe od Warszawy), lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, łódzkie

Wymagania

znajomość branży stolarki budowlanej
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych
dobra zdolności organizacyjne
komunikatywność
mile widziane szkolenia z zakresu technik sprzedaży

Prezentacja firmy

Dystrybucja stolarki drzwiowej na terenie całego kraju. <br/>Dwa punkty ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi