przedstawiciel handlowy (region: śląski, małopolski, łódzki)

Capricorn S.A.

Świebodzice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja i zarządzanie grupą klientów w podległym regionie
• Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
• Realizacja założeń w zakresie planów sprzedaży i windykacji należności
• Sporządzanie raportów i analiz dotyczących podległego obszaru

Wymagania

• Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych w sektorze B2B
• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
• Wykształcenie min. Średnie
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
• Obsługa programów: Office, Internet, systemy CRM-mile widziane
• Dobra organizacja pracy własnej
• Wysoka kultura pracy
• Czynne Prawo Jazdy kat B.
• Wysoka mobilność (praca w terenie)

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi