Przedstawiciel Handlowy - przemysł motoryzacyjny

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Pomorskie, pomorskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pomorskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora motoryzacyjnego (warsztaty samochodowe, stacje obsługi pojazdów, itp.) na terenie województwa pomorskiego
Realizacja założonych celów i planów sprzedażowych
Bieżąca i samodzielna opieka nad istniejącymi Klientami
Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług
Analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji
Promowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
Raportowanie z przeprowadzonych działań do Bezpośredniego Przełożonego

Doświadczenie w sprzedaży produktów w branży motoryzacyjnej lub przemysłowej
Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość branży motoryzacyjnej
Doświadczenie w przygotowywaniu oraz prezentowaniu oferty handlowej
Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
Prawo jazdy kat. B
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia