Opis stanowiska pracy

Firma KAWA.SKA Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem aparatury naukowo-badawczej, laboratoryjnej i diagnostycznej, oferującym profesjonalny i merytoryczny serwis techniczny.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Główny obszar pracy: Warszawa
Siedziba firmy: Zalesie Górne k. Piaseczna

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • sprzedaż specjalistycznych rozwiązań mikroskopowych Leica Microsystems,
  • nawiązywanie i budowanie stałych relacji z Klientami,
  • opieka merytoryczna posprzedażowa nad Klientem,
  • udział w przetargach,
  • planowanie i współorganizacja działań marketingowych i edukacyjnych ( demonstracje, seminaria, warsztaty, wykłady).

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • dyspozycyjność i zdolność do pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy,
  • wykształcenie wyższe ( dodatkowym atutem są kierunki biologiczne i pokrewne ),
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mikroskopii i mikrobiologii.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KAWA.SKA Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1999r.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Medycyna / Służba zdrowia