Przedstawiciel Handlowy - produkty do higieny jamy ustnej

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • kreowanie profesjonalnego wizerunku marki
  • pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie (gabinety stomatologiczne, apteki, sklepy specjalistyczne)
  • utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży produktów do higieny jamy ustnej
  • osoby z doświadczeniem na stanowisku higienistki / higienisty stomatologicznej z potencjałem handlowym- mile widziane
  • wiedza z zakresu higieny jamy ustnej i aktualnych trendów w branży
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi Windows 10 i pakietu MSOffice
  • znajomość angielskiego mile widziana

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie + system premiowy (10 %)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • samodzielne stanowisko
  • pozytywną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.