Przedstawiciel handlowy - praca stacjonarna

P.H.U. Incomed

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi w Polsce i za

          granicą.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi;
  • Zarządzanie sprzedażą produktów;
  • Realizacja planu sprzedaży;
  • Zwiększanie efektywności działań sprzedażowych na podległym obszarze;
  • Współpraca z działem produkcji oraz działem jakości

Oferujemy:

Szansę stania się ważną częścią dynamicznie rozwijającej się firmy,

Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Pracę w przyjaznej i „niekorporacyjnej” atmosferze,

Po okresie próbnym umowa na stałe,

Praca na miejscu

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży (min. 2 lata)

Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Wysokie zaangażowanie w efektywną realizację celów;

Umiejętność współpracy w zespole;

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z

klientami;

Twórcze i elastyczne podejście do nowo powstających sytuacji;

Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

Prezentacja firmy

Firma Incomed ukierunkowana jest na tworzenie i dostarczanie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie