Przedstawiciel handlowy Praca Białołęka

GTM-MOBIL M-T T. Walisiewicz Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy samodzielnej i dynamicznej osoby, która podejmie z nami współpracę na stanowisku:
Przedstawiciel Handlowy/ Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie ( warunek konieczny ) - praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik handlu zagranicznego
- płynna obsługa pakietu MS Office
- mile widziana znajomość programu SAP
- znajomość branży wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem - umiejętność czytania rysunku technicznego
- gotowość do podróży służbowych
- umiejętności handlowe
- umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
Oferujemy:
- możliwość rozwoju
- stabilne warunki zatrudnienia
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- oferujemy wieloletnia współpracę
Obowiązki:
- bieżąca obsługa klientów - sprzedaż wyrobów medycznych na rynek zagraniczny
- kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami firmy
- przygotowywanie formularzy sprzedaży
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
- informowanie klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
- współpracy z Działem Serwisu

Aplikację (CV) prosimy przesłać na adres mailowy.

Prezentacja firmy

GTM-MOBIL M-T T. Walisiewicz Sp. Komandytowa jest Polską firmą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi