Przedstawiciel Handlowy - Poznań

Ladytime.pl Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

- Realizowanie spotkań w salonach urody na terenie Poznania, prezentacja serwisu LadyTime oraz poszczególnych jego funkcjonalności

- Doradztwo oraz podpisywanie umów współpracy z Klientami

- Realizacja planów sprzedażowych

- Obsługa posprzedażowa

Oferujemy:

- Przejrzystą formę rozliczeń – pensja stała, prowizja i bonus

- Szkolenie wprowadzające – dowiesz się jak działa serwis LadyTime, poznasz korzyści jakie daje usługodawcom i użytkownikom

- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz wsparcie na każdym etapie

- Bazę potencjalnych Klientów oraz kontaktów niezbędnych do umówienia spotkań handlowych

- Wspaniały zespół współpracowników oraz niepowtarzalną atmosferę Startapu :)

- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania

- Oczekujemy komunikatywności i wytrwałości w dążeniu do celu oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- Szukamy osób odważnych, chcących rozwijać się w ramach projektu LadyTime

- Umiejętność telefonicznego umawiania spotkań oraz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

Prezentacja firmy

Lavito pomaga znaleźć dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub innego specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi