PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

ROSA

Łambinowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie długofalowych relacji z klientami
• samodzielne przygotowywanie ofert dla klientów
• aktywna sprzedaż
• dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług
• planowanie, realizacja, monitorowanie wyznaczonych celów sprzedaży
• bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Region sprzedażowy to Polska zachodnia.
Województwa:
- zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.
Atutem będzie znajomość branży papierniczej i ozdobnej
oraz artykułów szkolnych i biurowych.
Wynagrodzenie: podstawa + prowizja
Do dyspozycji: samochód służbowy, telefon.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie
• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra organizacja pracy
• zaangażowanie w powierzone działania
• umiejętność aktywnej sprzedaży i pracy w terenie
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• obsługa komputera
• dobra znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kategorii B
• otwartość, komunikatywność
• samodzielne wyjazdy służbowe - reprezentowanie firmy podczas targów lub umówionych spotkań z Klientami
• zaangażowanie w pracy oraz kreatywność.
• dyspozycyjność wyjazdowa

Prezentacja firmy

Nasza firma od 1997 roku zajmuje się produkcją:<br/><br/> * torebek,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od sprzedaży i realizacji celów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi